2019. október 4., péntek

Akadályoz vagy valami mást csinál velem?


Vajon mi lehet az összefüggés a kukásautó és a megvásárolandó Tejföl és vaj között?

Szerintem mellényúltál :P

Muszáj megosztanom veletek ezt a mai történést és felismerést :)

Reggel elindultam a lakhelyemről az irodába. Nemeskúti út, az egyetlen kapocs a város felé tőlünk.
A dombtetőre érve látom, hogy egy nem kicsi kukás autó, mely éppen begyűjtő körúton van eltorlaszolja az irányt amerre menni akarok.

Persze morogtam mint falun Morzsi, és elfordultam jobb, szerencsére még éppen nem mentem túl a kis utcán, hogy akkor kikerülöm.
A következő pillanatban jött a felismerés!!!
Ez nem egy akadály volt hanem egy útirányjelző a "felsőbb segítő" erőtől.

Merthogy két nappal ezelőtt a #DXN kozmetikai csomagot átadtam egy hölgy ismerősömnek, hogy próbálja ki (erre neked is van lehetőséged! :) )
Otthon tesztelte is készítményeket, képzeld még tetszett is neki, úgyhogy megbeszéltük telefonon, hogy regisztrál és rendel.
Valamint, hogy a férje a közelünkben dolgozik, tehát reggel behozza nekem a dobozt és én érte megyek.
Képzeld, pont arra kellett ehhez elfordulnom, és így ugrott be, hogy mind ezt a dolgot majdnem elfelejtettem!

Aztán ment szépen tovább a nap. Ma olyan szerencsés helyzetben voltam, hogy a párom otthon van és így készített finom ebédet.
Már indultam volna haza, amikor jelezte, menjek be az ALDI-ba, mert az úgy is itt van közel és útba is esik, tejfölért meg vajért.
Még mondtam is neki, miért nem reggel mondta, mert ott voltam tankolni.
Gondolhatod, persze megint a kis apró morgás.... :P

Gyorsan összekaptam a két dolgot az ALDI-ban, majd a pénztár felé menet megakadt a szemem valamin.
Számomra gyönyörű szép piros napszemüveg.
Ilyenem már volt, csak el is kopott, meg aztán ebben az állapotában sajnos el is vesztettem a DXN-es #jutalom túrán #Erdély országban a #Gyilkostó egyik sziklájára mászva.
Nem lett meg és ott szomorú voltam ezért.

Ám ez a kis ebédes kitérő éppen utamba sodorta ezt a szép napszemüveget.
Hát vettem is belőle gyorsan :)

A #tanulság, amit nem először tapasztalok, de néha elfelejtek, hogy ami akadálynak látszik, az bizony a legtöbb esetben vagy egy útjelző tábla vagy egy #dobbantó.
A mai "akadályok" #útjelzőtábla jellegűek voltak, de majd mesélek a dobbantóról is valamikor :)

A képek részben illusztrációk és nem az eredeti darabok.
Viszont az a doboznyi #DXN #Kozmetikum teljesen valódi és arra vár, hogy kipróbáld, kipróbálják őket.
erről többet tőlem tudhatsz meg személyesen, messengeren vagy telefonon.
A kozmetikumokról pedig a One World One Beauty - DXN Cosmetics oldalon :)

Hálás vagyok a mindennapi tanításokért 🙏
Valamint köszönöm mindazoknak, akik által ezeket megtanultam felismerni. 🤗

2019. augusztus 30., péntek

A tegnapi nap egy igazi Gano AffeCTION volt.
Szeretet, hatás, akció.
#szabadság #egészség #teljesség egyben.

Számomra egy új, tapasztalatokkal teli, bizonyos értelemben elsőnek is tekinthető 7 km-es futás.
Persze futottam már életemben.

Sőt valamikor vagy 30-35 évvel ezelőtt még versenyen is.
Nem olyan rég Bali szigetén egy kedves DXN családtaggal együtt, néhány km-t. Az nem volt még ennyi se szerintem....

Ez itt most mégis valami más volt.

Először is, mert mostanában a mozgásnak ez a formája nincsen benne egyáltalán az életemben.
Ami sokkal érdekesebb azonban, hogy ez a futás mennyire hasonlít a DXN utamhoz.

A startnál mindenki ott van és egyszerre indulunk.
Mindenkinek ugyan az a lehetőség....

Néhányak már az elején elhúztak, de had menjenek, gyakorlottabbak, tapasztaltabbak.
S bár az elhatározás bennem volt, hogy végig csinálom, tudtam, hogy nem a legfelkészültebb vagyok, így igyekeztem egy végigcsinálható tempót találni.
Előttem is, mögöttem is voltak indulók...
Akad is társam, együtt haladunk, de aztán más-más megoldást választottunk az úton.

Egyedül maradtam.

A mozgással, már az elején érezhető fáradással, némi levegőszomjjal és természetesen a gondolataimmal.
Igyekeztem előbányászni mindent, ami előre visz.
FORMA-1: mindig csak a következőlépésre szabad figyelni
Meditáció-Yoga: Mély, teljes légzés, pulzus lenyugtatása, a test megnyugtatása, hogy ez nem árt neki.
Tudatos mozgás imerete: Hogyan a legkényelmesebb, nem feszít, nem nyom, nem lassú, nem gyors....
MLM: a hatalmas feladat apróbbakra bontás, egészen a egyes lépésekig.

Minden rendelkezésemre álló technikát bevettettem, de a lihegés csak jött, jött, fújtattam mint a közmozdony, de persze haladtam előre.

(MLM kettes fázis, amikor a kezdeti lelkesedés elfogyott és jön a kitartás kérdése....)

Megpillantottam egy előttem lévőt a versenyből.
Nosza majd ő húz.
NEM, nem szabad rágyorsítani, mert akkor a végén tuti nem bírom. Majd szépen a saját tempómban, ami jelenleg jól esik, utolérem és elhaladok mellette.

(Mint amikor más valaki stílusát akarod felvenni, egy keresztvonal jónak tűnő megoldását. Ami a saját rendszeredben nem biztos, hogy működik.)

Beértem és elhaladtam mellette.....
Vajon hol tartok? Mennyit futottam? Mennyi van még hátra?
Fogalmam sem volt.
Nem voltam eléggé felkészült...Semmi idő és távmérő eszköz...

(Mint maikor az üzletben nem foglalkozol a statisztikával, számokkal...Kicsit nehezíti a tisztánlátást!)

Azt tudtam, hogy a táv felénél van egy frissítő, tehát sajnos, még több van hátra, mint amit eddig teljesítettem.
"Nem, bírom, sétálnom kell"
Nem szabad, ha sétálok oda az előny, amit megszereztem, oda lendület, nehéz lesz újra elindulni.
Elő újra a technikát, mély levegők, pulzusnyugtatás. Vajon tényleg működik ez?

(Mint amikor az üzletben esetleg meginog a hited a módszerben, cégben, termékben, valami ilyesmiben...)

Körülöttem csak az erdő, mögöttem, előttem az út, és sehol a féltáv.
Én akarom az eredmény, menni akarok és teljesíteni a kitűzött célt.

(Mennem kell előre mint az üzletben, amikor is tudtam, hogy vannak körülöttem, vannak velem, de nem azon az úton jönnek mint én.)

DE kész...Nem bírom tovább...Muszáj pihennem....
Nem lenne azonban jó megállni a frissítő előtt, mert akkor időt vesztek.
De inkább kéne pár lépést pihennem, mint hogy ne tudjam végig futnia távot.
Séta, csak egy kicsi.... DE tempósan, le ne merevedjek.....

Na gyerünk, újra futás!

(szabadnapok kivétele a mindennapos, rendszeresen végzendő feladatok alól.....az üzletben)

Végre megpillantom a frissítő bázist....
ÁLLJ! Semmi rohanás.... Oda fogok érni és tovább is menni, kell az erő a végén!
Csak megfogom és futás tovább, vagy sétálok?
Muszáj megint pihennem, akkor könnyebb a frissítés is.

(Köztes állomás amikor elértem az SR, azaz Star Ruby szintet, ahol már 3 vezető munkatársam volt)

Na futás!
DE nincs szemetes, mi legyen műanyag pohárral....erdő, el nem dobom... Cipelem.

(Pont úgy, mint ahogy a hálózatépítésem során voltak akadályozó tényezők, amik nem segítették, sőt néha vissza is húzták a teljesítményemet.)

Egyedül.

Vannak, akik szembe jönnek, sétálnak, futnak, bicikliznek.

(Más üzlet, más élet, más kihívások....)

Monotonitás, futás, fáradás, akarat.
Menni kell, de már nem nagyon bírom, pedig még jócskán van a célig az biztos.
Elágazás. Merre menjek? Semmi jelzés.....
Cipőfűző... Legalább pihenhetek.
Ott egy horgász!
"Erre kell menni?"
"Nem, arra tovább"
Szerencsére nekem ez csak kb 100-200m plusz volt (mint kiderült itt többen eltévedtek +1km-t megtéve)

Vajon mennyi van még?
Már nagyon nem bírom, kész vagyok....
Be akarok érni a célba! Tudom, hogy képes vagyok rá!
Na végre kanyar, balra....
DE még mindig nem látni semmit...
Nem bírom....Sétálnom, pihennem kell

(Üzletben: IDŐT KÉREK! Megértést!
Szponzor: Én megértelek, de te meddig érted meg magadat? )

Valaki jön mögöttem...
Akkor futás...
Nem nagyon megy, kezd fájni mindenem, de muszáj lépni, tenni , ami a cél érdekében szükséges.
Megint elágazás.
A mögöttem lévő futó felé fordulva.
"Erre kell menni?"
"Nem tudom...."
Döntök, megyek....
Most ez jól sikerült, mármint az irányválasztás.
Ott fut előttem valaki...
Versenyszellem beindul...
Előtte kell célba érnem....
Nincs tartalék, miből?
Ha pihenek még a mögöttem jövő is beér....
Ha pihenek kicsit összeszedem magam és meglesz.

(Kell a kikapcsolódás a kiégés ellen.)

Kicsi séta....

A mögöttem jövő beér, és elhalad....
Na akkor gyerünk....
"Mehetek veled?"
"Igen, de beszélgetni nem tudok..."
Futunk, egyenletes tempó...de nem kényelmes...
Mennem kell előre....

Előttünk már közel az előző futó, akit megpillantottam...
Nah, pár hosszú lépés, mert most még biztosan sikerül....
Elhaladok mellette...
Nem bírom, akármennyire muszáj...
Pihennem kell...

Séta....

Közben ők ketten együtt futnak és elmennek mellettem...
Akkor futás!

Ellépek, mert megint az előző számomra kényelmes, náluk csak kicsit gyorsabb tempót választom.
Leesett a rajtszámom....
Vissza kell mennem érte....

(csak egy kis szösszenet, ami mindig jön a hálózatépítés közben, ami esetleg elvonhatja a figyelmet a fő fókuszról.
S persze valami, ami megint nem kényelmes, de ez van és menni kell tovább.
Rajtszám a kézben és futás!)

Ezt így nem fogom bírni a végéig.
Már látszik a cél, de tudom, hogy ha most neki lódulok, tuti a cél előtt kidőlök...
Lassabban nem kényelmes...
Ha megállok akkor megint utolérnek és lehagynak, időt és pozíciót vesztek....
Muszáj sétálni.....
Séta...

Ők ketten el...

Futnom kéne, de még nem tudok, nem nyugodott meg a légzésem.
Menni kell, nagyon nem engedhetem el őket....

(nagyobb csomaggal kell előre haladni, mert a sok kicsi nem lesz elég....jobban elő kell készíteni. Felkészültebb akarok lenni a kevesebb tárgyaláson)

Nah, innen talán már megy a végéig.
HAJRÁ!

Hogy mondták annak idején (valahonnan a semmiből előtörő gyermekkori tornaórás felkészítés az atlétika versenyre....)
Hosszú léptek, kinyújtott láb, karral is húzd, repüljél a célig!
Mindent beleadtam.

(Pont mint az SD, azaz a gyémánt szint elérése előtt.)

Már láttam a célt!
Húzott befelé mint a Star Wars-ban a vonósugár.
Fogalmam sincs, honnan került erő a lábamba.

(Fogalmam sincs, hogy akkor honnan jöttek az utolsó regisztrációk amik felröpítettek arra a csúcsra.)

Fogalmam sincs, honnan került erő a lábamba.
Csak a hangos bemondót hallottam már.
"Újabb versenyző...Rajtszámot nem látjuk mert a kezében hozza.
Ez 42-ön belüli idő lehet"
Na itt akkor még rakéta fokozat, legyen meg amit mondtak.
Levegő már nincs, valaki mozgatja a tagjaimat, valamit beszélnek de nem hallom
CÉL!
41:53:12
DE hányas a rajtszáma fiatalember?
14

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Most persze izomláz....
Hogy ezek után fogok-e rendszeresen futni, nem tudom.
Lehet.
Bár akkor inkább hegyen völgyön, Trail-futás, mert az jobban vonz....
Ami biztos...
Megyek tovább az úton.


Ezzel a családdal, akikkel így együtt, külön külön, egymás előtt és mögött futottunk. Mert itt van egy nagy család, akikkel sárkányhajóban utazunk, zenélünk, főzünk és rengeteg sok embernek segítünk abban, hogy megváltozzon, jobb legyen az élete.

S persze szeretettel várjuk és fogadjuk az "új családtagokat", akiket megérint ez az energia, erő, stílus és lehetőség.

Hálás köszönet azoknak, akik ezt az élményt bármilyen módon is támogatták idáig.
Felsorolni nagyon hosszú lenne név szerint, ezért csak a sok sok hála-kéz, mindenkinek egy-egy....
🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

2019. július 31., szerda

Gano AffeCTION

A DXN-nek és az ez által megismert embereknek is köszönetem azt a szabadságot és gondolkodásmódot, ami most
az életem része és alakítja azt.

S ami például lehetővé teszi, hogy az esti órákban sétáljak, és a naplementében ilyen
csodákra leljek.

Legyen időm megállni, megcsodálni és akár le is fotózni (amiben szintén nagy örömömet lelem)
 
 🙏🌞🙏
 
 #hála #öröm 
 
#csodálatostermészet

 
 
#ganoaffection
 


2019. június 14., péntek

Végeztem az MLM-el ....

Elég volt, ezt nem csinálom tovább.
Így az MLM tagadók táborát gyarapítom.
Így nem lehet normálisan pénzt keresni.
Ebben a formában ez nem működik! :(

DE AKKOR MIT TEGYEK!

Nos a helyzet az, hogy amit ímmel-ámmal csinálok, az ímmel-ámmal hoz....
Itt sincs semmi ingyen...
Keresni lehet, de még jobb ha teremted..
Mit?
Hát amire vágysz!
Egészséget
Pénzt
Szabadidőt
Utazást
Barátokat
Jó kapcsolatokat
Boldog pillanatokat
Váratlan találkozásokat
Vásárlót
Munkatársat
Bevételt
Megélhetést
Családi jó hangulatot (otthon és munkában)

Még hosszasan sorolhatnám, hogy mi minden előnye lehet annak, ha valóban fókuszáltan, céltudatosan, fegyelmezetten végzem mindazt, amire szükség van ahhoz, hogy elérjem amit kitűztem célul.

Persze ehhez még mindig nincs szükség MLM-re.
Ezt bármilyen tevékenységre rá lehet húzni és igaz is lesz.

Akkor miért van nekem szükségem mégis a Network Marketingre?
Akkor miért tartok ki most már 11. éve a network marketing szisztéma és ugyanazon cég, a DXN mellett?
Mi ez a konokság bennem, amit talán már van aki butaságnak nevez?

Nos hosszasan sorolhatnám azt, amit ez idő alatt én kaptam. Aki követte itt-ott (Facebook, Instagram) a különböző megosztásokat, az a felszínt láthatta.
A boldog pillanatokat, az egészséget, az utazásokat, a jó kapcsolatokat, a barátságokat és sok-sok mindent.

Akkor mi van a felszín alatt?
Mi az, ami máshol nincs?

A hosszú távú lehetőség és a hosszú távú biztonság.
Mindenhol ez van?
Nem tudom, de nem is biztos.
A DXN viszont biztos, hogy évtizedekig még itt lesz és fejlődik, ennek bizonyítékai a jelenlegi folyamatok, fejlesztések és a növekedés, ami nyilvánosan látható, nem csak a beavatottak számára.
Nem utolsó sorban pedig a vezetőség elkötelezettsége, céljai és víziója és ezzel egybehangzó stratégiai lépései.

Születésemből adódóan és eddigi tevékenységem alapján (sem sajnos) nem rendelkezem olyan vagyonnal, amire egy vállalkozást lehetne alapítani.
Így amit be tudok fektetni az saját magam és az időm.
Én ezért választom többek között az MLM-et.

Egy felépített DXN üzlet az gyermekeimnek is megélhetést biztosít mert örökölhető.
Ráadásul nem úgy van mint egy hagyományos vállalkozásban.
Ott egy felépített vállalkozás csak akkor hozza a jövedelmet, ha azt a gyermek továbbviszi.
DE mi van ha ő nem akar asztalos, nyomdász, festő, politikus vagy bármi más lenni?
Akkor az ott sajna elsorvad és nem ad tovább bevételt, hacsak nem találnak egy kellően lojális, hűséges és minden egyéb kitételnek megfelel alkalmazottat, vezetőt, akit kellő módon megfizetnek.
És akkor mi marad?

A DXN hálózat üzletét felépítve az egy tulajdonképpen önműködő rendszer lehet.
Az persze nem igaz, hogy teljesen semmit nem kell tenni annak érdekében, hogy működjön.
Számos példa mutatja azonban hazánkban és a nagyvilágban is, hogy ha sajnálatos haláleset következik be, és az addigi vezető, hálózatépítő munkája így megszakad ettől még az utána maradt család bevételei meglesznek.
Sőt számos esetben a hálózat növekedése sem állt le, így a bevételeik nem hogy csökkentek, hanem növekedtek.

Ilyen örökséget tudunk teremteni a gyermekeink számára, ami bizony megnyugtató lehet.
Ha már nem vagyok, akkor is gondoskodtam a jólétükről.
Persze szándékosan mindent tönkre lehet tenni... Ez viszont már egy másik "lecke".

Szóval én úgy döntöttem, hogy átkattintom azt a bizonyos kapcsolót.
Ímmel-ámmal végzett munkáról céltudatos, fegyelmezett előrehaladásba.

Egyedül viszont minden sokkal nehezebb.
Persze nem lehetetlen, de tudjuk, hogy csapatban sokkal és hatványozottan sikeresebbek tudunk lenni.
Ezért keresem azok társágát és partnerségét, akik a fent leírtak alapján szívesen csatlakoznak, próbálják ki magukat és ezt a rendszert.

Miért tennéd, és mi kapcsolhatja ki a félelmeidet, ellenérzéseidet?
Az, hogy nincsen vesztenivalód!
Nem kell 100 000-reket befektetned.
Annyi időt és energiát teszel bele, amivel szabadon rendelkezel jelenleg, vagy amennyit most erre szánni gondolsz.
Egy kész kiforrott és biztonságos rendszert kapsz a kezedbe (ingyen), ami biztosítja számodra a folyamatos termékellátást, kiszállítást, jogi és gazdasági feltételeket.
2009 óta én minden hónapban pontosan megkaptam a nekem járó bónusz forintokat a számlámra.

Ezen felül pedig professzionális vezetőink vannak, akik mindenben segítik a munkánkat, amikor azt kérjük.
Így van szabadság, nincs kötelezettség, de van támogatás, ha szükségünk van rá.

Írhatnék még sokat, de szerintem ennyi elég.
A többit beszéljük meg "élőben".
Ez lehet személyesen, telefonon vagy az internet adta sok-sok lehetőségen keresztül.
Ezt akár földrajzi elhelyezkedésünk is befolyásolhatja, de a DXN üzletnek semmi nem szab határt.
Így lehetsz bármelyik földrészen, bármelyik országban, tudunk együtt dolgozni, ha te is akarod!



AKAROD?
Tedd meg az első lépést az úton, és jelezd ezt felém.
Ez lesz a legnehezebb, tudom....
Viszont örömmel és felkészülten várom, hogy mindazt megvalósítsuk, amit e cikk elején felsoroltam.

2019. május 24., péntek

Sivatagi virágzás

Furcsa érzések kavarognak bennem...

David Mark képe a Pixabay -en.
Felteheted a kérdést:
Már megint miért kezded újra?
Mi volt az oka, hogy abbamaradt?

Ez most valahogy olyan nekem, mint a sivatagban az eső.

A mag az ott van a földben, de kell hozzá az eső, a nedvesség, hogy növekedni tudjon és kihajtson, szárat, levelet növesszen, ami még erősebbé teszi és így virágozni is tud, termése lesz.
Gyarapodni tud tovább. Túlél egyedileg és fajilag egyaránt.

Megjött az eső :)

Patricio Hurtado képe a Pixabay -en.
Bontakozom, ismét, hajtogatom kifelé a leveleket, és egyben itt a "virágrobbanás".

Persze az egész sivatag "meghódításához" társak is kellenek.
Méhecskék, akik viszik a virágport (a hírt), építik a kaptárt (egyre több mindenkinek adják át) és termelik a mézet (hasznosítják az információt).

Az a csodálatos viszont, hogy nem kell annyira helyhez köttötnek lenünk mint a méhek.

Az egész világ a rendelkezésünkre áll!
Magyarország mellett itt van egész Európa óriási fejlődésben. Olaszország, Lengyelország, Ausztria. Bulgáriában is új lendületet kapott az üzlet egy csodálatos tevékeny vezető által.

A világ más részein is töretlen a fejlődés és az utolsó földrész AFRIKA is bekerült a DXN vérkeringésébe.
Marokkó (Morocco) Líbia (Lybia), Kenya, a Dél-Afrikai Köztársaság (South Afrika) már rendelkezik DXN Shoppal és elérhető termékekkel.
Elefántcsont part (Ivory Coast) a múlt héten rendezett egy csodálatos rendezvényt, ahol Kócsó László és Czérna Szabolcs voltak az előadók és ismertették meg a több mint 100 fős résztvevő közönséget a DXN világával.
Nigéria pedig éppen a napokban teszi meg az első lépéseket N. K. Jijith, a DXN nemzetközi managere tartózkodik az országban és több településen teremti meg a kapcsolatokat.

Bennem nincsen kétség, hogy a több mint 25 éves DXN vállalat a következő évtizedekben is itt lesz és töretlenül fog előre haladni. Már most is a világ élvonalában van mint MLM cég, hiszen a nemrég kihirdetett Direct Selling News Global 100-as litsán a nagyszerű 15. helyre lépett előre.
https://www.directsellingnews.com/dsn-announces-the-2019-global-100/

Azt eddig is tudtuk, hogy a világ Ganoderma termesztő cégei között piacvezető szerepet tölt be.
Saját maga termeszti, dolgozza fel és értékesíti a gyógygombákat és gyógynövényeket.
Ezzel megvalósítva a One World - One Market - One Dragon víziót és irányelvet.

Mindez természetesen egy óriási biztonságot is ad, mert a világpiaci körülmények változása nem befolyásolja a termékek elérhetőségét és árát alapvetően.

Patricio Hurtado képe a Pixabay -en.
Ha a kezdeti képhez visszatérek, bátran állíthatom, hogy tudom, hogyan kell kaptárt építeni.

Megjött az eső, virágzik ismét a sivatag. Rengeteg méhecskének tud munkát, jólétet és biztonságot adni.

Építsük, teremtsük, használjuk ezt közösen, hogy minél többek számára legyen ez minél hasznosabb!

2018. július 9., hétfő

Mi gyógyítja a rákot valójában?

Eljött az idő...
Ma ismét felcsapódott előttem a kiakadás jelző...

Vajon tudjuk egyáltalán mi is az a "rák"?
Persze...Lehet folyami, édesvízi, tengeri....
Mi gyógyítja őket?
Rendszerint valószínűleg a többségük teljesen egészséges :)

Tegyük félre a tréfát.
Viszont nem is akarok rá teljesen tudományos magyarázatot adni, mert sem biológus-kutató sem orvos nem vagyok.

Amit én tudok hogy a "rák" , azaz a daganatos megbetegedés egy sejtburjánzás a szervezetben. Amit a szervezet azért csinál, mert valami nincsen rendben, és erre akarja felhívni a figyelmét annak, aki az adott testben lakik.

Tényleg a testünk beteg? Vagy valami más?
Ha nem a testünk beteg, akkor vajon gyógyítható bármilyen fizikai dologgal?
Nem fogok itt mos számos, az interneten megtalálható lehetőségeket felsorolni a nyugati és a keleti, hagyományos, holisztikus, természetes és természetellenes, házipatika jellegű vagy alternatív orvoslás tárházból.

IGEN!
A fizikai testnek biztosan van szüksége segítségre ebben a helyzetben.
MIHEZ IS?
Ahhoz, hogy egyensúlyi állapotba kerülhessen, megkapja mindazt, amihez a sejtek egészséges élethez szüksége van és utána el tudja kezdeni saját magát rendbe hozni.
EZ ELÉG?
NEM!!!!!!!!!!!
Sajnos hiába a kemény munka, ha közben azt, ami magát ezt a daganatos dolgot létrehozta nem tesszük rendbe.

Vagy el sem múlik, mert hiába dolgozik a test az egyik oldalról, valami a másik oldalról folyamatosan ellendolgozik, vagy pedig elmúlik és visszajön.Közben elköltöttünk persze rengeteg pénzt "varázsszerekre".






Biztosan sok helyről hallottad már, minden testi tünetnek lelki oka van.
Egy történés, esemény az életünkben, amire a mi adott reakciónk megrekedt.
Nem dolgoztuk fel, eldugtuk valahova.
MIÉRT?
A válasz benned van! Sajnos nem biztos, hogy egyedül meg tudod találni, bár ez sem lehetetlen küldetés. Van viszont rengeteg ehhez értő ember, aki tud segíteni neked.



MI KELL A GYÓGYULÁSHOZ?Több dolog, s ráadásul ezek együttesen és folyamatosan.
Egy szóval életmódváltásnak is nevezhetjük.
Ebbe beletartozik az étkezési szokások reformálása, a mozgási szokások reformálása és a gondolkodásmód reformálása is.
Nem kell alapvetően kifordulni önmagunkból!Viszont biztosan lesznek olyan dolgok is, amik alapjaiban változnak meg. Ezek tudják más irányba terelni az eddigi utunkat, hogy a vége ne ugyan az légyen újra meg újra.

KI TUDJA MEGMONDANI, HOGY MI BAJOD VALÓJÁBAN?
Rajtad kívül SENKI!
Segíteni tudnak abban, hogy felfedezd saját magadban.
Persze, az orvosi vizsgálatok a tünetet, azaz a daganatot ki tudják mutatni.
Az okát azonban nem!
Persze, táplálkozási tanácsot lehet adni.
A fizikai szervezetet erősítő, étkezésen kívüli dolgokban lehet javaslatot tenni, a saját tapasztalataink alapján.
Hívhatjuk ezt akár étrend-kiegészítőnek is...
Miért van rá szükség?
Mert sajnos a mai kereskedelmi forgalomban kapható "táplálék" nem minden esetben tartalmaz elegendő hasznos anyagot még az egészséges szervezet számára sem az egészséges táplálkozáshoz sem.
Egy "legyengült", egyensúlyát vesztett szervezet számára pedig több kell ennél.

Mások, nálam sokkal tapasztaltabbak és nagyobb tudással rendelkezők könyveket írtak erről témáról, így nem gondolom, hogy egy blogbejegyzéssel én fogom megváltani a világot.

Abban reménykedem, hogy figyelemfelkeltést tudok tenni.
Abban reménykedem, hogy végre elhiszitek, hogy
NINCSEN CSODASZER SEMMIRE!
Sem a daganatos megbetegedésekre, sem semmi másra.
Mindennek ára van és ezt meg kell fizetni. Sajnos nincsen varázslat.
Ha lenne, akkor már én is beszélnék, angol, német, spanyol, olasz nyelveken legalább... :)

Megoldás viszont mindig van, mindenre!

Ki tud ebben akkor neked segíteni?
Érdemes megnézned, hogy aki tanácsot ad, milyen tapasztalattal rendelkezik azon a területen, amivel foglalkozik.
Van-e hozzá ajánlás, ismerős, bárki, aki számodra hiteles, és azt javasolja próbáld meg.

MINDEN EMBER ÉS ÍGY MINDEN ESET MÁS!

Vannak természetesen hasonlóságok, így az egy segítség lehet mindkét fél számára....
A 80-20-as szabály azonban itt is igaz.
20% múlik csupán azon, hogy ki az, akinek a segítségét igénybe veszed a folyamathoz.
80% múlik rajtad!
S ebben az esetben még az is lehet, hogy ez 10-90 arányú......

Talán majd egyszer könyvet is írok! :)
Most ennek itt a vége!
Ahogy érzed.... Akár keress meg engem is.
Szívesen elmondom, amit tudok és tapasztaltam, részemről fogom tenni amit tudok.
S tudjuk, ez még akkor is csak egy nagyon ici-pici része.....

2018. június 11., hétfő

Szex vagy szeretkezés?

Elgondolkodtál azon, hogy Neked mi jelenti ezt a különbséget?
Vajon hogyan kapcsolódik ez a a mindennapjainkhoz?


Egyre többet lehet hallani, olvasni, hogy a legmeghatározóbb egy tevékenység kiindulásánál a cél, a motiváció, a MIÉRT.

Ezen gondolkodtam el a napokban, miközben Osho Szerelem, Szabadság, Egyedüllét című könyvét olvastam.

Hogyan függnek össze az életünk olyan különböző területei ezen kérdés alapján, mint a párkapcsolat, munka, szórakozás?

Vajon az állatok szeretkeznek vagy az csak sex, vagy még az sem?
Csupán egy egyesülés a fajfenntartás érdekében?

Vajon minek tekinthető az állatok násztánca, kergetőzése és sok-sok megjelenési formája a párválasztásuknak és a beteljesedésüknek?
Persze, tudom, vannak akik azt mondják az állatok nem gondolkodnak.
Tehát náluk nem jöhet más szóba, csupán ösztönös fajfenntartási aktus.

Akkor vajon miért van az, hogy egyes állatok minden évben máshol keresik ezt a boldogságot, más fajok pedig egy életre szóló párt választanak?

Nem akarom én most itt megválaszolni ezeket a kérdéseket, gondolatébresztőnek szánom.

Ami ennél sokkal határozottabban megjelent bennem, az emberi szituációkban az egy nézőpontbeli különbség.

Bennem úgy fogalmazódott meg, hogy a szexnél az önös végcél a fontos csupán, míg a szeretkezésben maga a folyamat az, ami a valódi eredményt, teljességet adja.

S hogy hogyan jön mindez egy üzleti blogba?

Azt gondolom vannak helyzetek, amikor az értékesítést, kereskedelmet, üzletkötést, tanácsadást, szolgáltatást nyújtó csupán a saját maga hasznát lesi.

EZ SEX!
 

Nem számít a másik. Persze fontos, hogy jó munkát végezzen, mert különben nem tér vissza a kuncsaft.
Viszont nem biztos, hogy beleteszi azt a "kis pluszt", amitől Ő tényleg több, másabb lenne.

Akkor mi a szeretkezés az üzletben?
Amikor a másikra figyelsz!
Amikor az a fontos, hogy neki hogyan és miért lehet a legjobb.
Amikor persze fontos a végeredmény, mert természetesen minden szentnek maga felé hajlik a keze.

Viszont ha az előző is teljesül, azaz az ügyfél, partner, munkatárs, kiszolgált személy minden téren elégedett lehet, akkor 100%, hogy a saját célom is teljesül.
Ha pedig nem csak elégedett, hanem ennél még többet is érez, jó élménnyel, pozitív megéléssekkel gazdagodik, akkor akár ennél tovább is lehet menni....







A szex lerendezhető pár perc alatt. Nem állítom, hogy nem lehet hasznos, kielégítő mindkét fél számára. Azt sem állítom, hogy nem lehet megismételni. Hatékony, az tuti. :)
Azt viszont biztosan mondhatom, hogy nem egy mély és feltétlenül hosszan tartó, gyümölcsöző együttműködés jön létre.

A szeretkezéshez meg kell ismerned a másikat.
Pontról pontra és alaposan.
Idő kell hozzá. Több mint az előbbihez.
Bizalom kell hozzá, hogy kiszolgáltatottá válhass. Az igazi mélység csak így érhető el.
Ebben az esetben viszont nem a saját kitalált koreográfiádat kell valakire ráerőltetni, hanem teljes mértékben mindenki megvalósíthatja a saját megoldását.
Amiért neki az igazán jó.
Közös megoldások születnek, ami nem az egyik, nem a másik, hanem valami ÚJ.

Határozottan állíthatom, hogy a DXN nagy családjában ezért érzi mindenki jól magát.
Itt fontos az üzlet, de fontos az EMBER is.
Nem robotokat gyárt a rendszer, akik eldják a ganodermát meg a kávét.

Olyan képzési és támogatási rendszer van, ami közös értékek alapján, mégis egyéniségeket megtartva támogatja azt, hogy mindenki elérje a maga által kitűzött célokat.
Legyen az karrier, elismerés, jövedelem, utazás vagy bármi más.

Nem tüneteket kezelünk pirulákkal, hanem megoldást adunk az egészségfenntartás, a szabadság, szabad idő és a jólét lehetőségével.

Mindenki a saját tempójában, stílusában juthat el a beteljesedésig.

Szinte már elcsépelt, hogy a boldogság útközben van, nem a célszalagnál.
Ne keresd a boldogságot, mert olyan formában nem létezik!
Megteremteni tudod magadnak, a tetteid által.

Én élvezem minden egyes percét, amikor valakivel kávézom, beszélgetek és szépen lassan minden kérdésére válasz kerekedik. Benne születnek a válaszok......

Ha benned most megszületett a vágy, hogy több infód legyen, akkor írj rám vagy hívj fel.
ELÉRHETŐSÉG

Ha tetszett ez az írás, ha úgy gondolod, hogy hasznos lehet mások számára is, kérlek oszd meg, hogy eljuthasson hozzájuk.
Köszönöm! :)